Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: min-dut ve oral dutasterid tedavisi

Yeni Üye
    Kardeşim sıkma canını öncelikle sen forumdaki başarı hikayelerini oku onlardan bir tedavi çıkart kendine göre sonra da tedaviyi yap sadece saç çıkar mı uzar mı başka bişe olur mu hiç düşünme yemek yemek gibi yap geç ve rutin hale getir ve önceliklerini değiştir şimdi 2 şey
    söylemek istiyorum bunlardan birini hayatının merkezine al birincisi okul/akademik kariyer 24 25 yaşındasın okul okuduysan bitmiş veya bitirmek uzersindir bölümün her ne olursa olsun yüksek lisans doktora yap derim akademik bir kariyer ciz benim üniversitede çok kel hocam oldu adamların bilgisinden geçip de kel olmasına hiç odaklanamadim o derece bilgi güçtür eğer meslek hayatindaysan yan taraftan yüksek lisanasa başla bu hayat saçtan ibaret değildir ki saç sadece dış görünüş birinci öncelik değil hayatta yapman gereken asıl işlerden biri değil evet günümüzde şekilcilik ön planda ama bundan yüz yıl önce agresif dökülmesi olan adan napiyodu mesleğini eline aliyodu evini barkini kuruyordu bugünde bundan uzak değiliz jeff bezos bile kel kardeşim adamın Türkiye'nin gayrı safi milli hasilasindan çok bireysel serveti var adam ilk online satışı yapmış 1990da Amazon'un kurucusu olmus kimse aaa bu kel dememiş demek istediğim bilgi güçtür kadınlar yakışıklı değil her anlamada güçlü bir erkek ister saçı olmayan biride gayet güçlü olabilir ki sen uzun boylu tahminimce karizmatik yüzlü birisin ağırlık çalışmaya başla 6 ayda terminatör olursun 1sende herkes senin vücudundan bahseder Serdar aktolga Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük vücut geliştirme sporcusu mesela adam kel hemde yirmili yaşlarda başlamış senin gibi ikinci diyeceğim şey kardeşim eğer mesleğin varsa para kazanıyorsan hayırlı bir nasibinle evlen derim seni sen olduğun için mevcut halinle sevecek biriyle evlen ailene aile büyüklerine evlenmek niyetinnde olduğunu söyle kardeşim evlen kesinlikle tavsiye ederim sonra zaten yakışıklı olma isteği otamatik ortadan kalkcak ailene yogunlasacan şu bu derken tabiri caizse başını kaşımaya fırsatın olmayacak tavsiyelerim bu şekilde Allah yar ve yardımcın olsun.

Arkadaşlar altın niteğinde tavsiyeler vermişsiniz. Saçı erken yaşta kaybedipte bu durumları yaşamayan insan yok galiba. Bende 20 yaşımda nw7 olmuş bir insanım. Dazlak stil yaptım. Gözümede hoş duruyor. Haftada bir kazıyorum kafayı. Ha yine tedavi uyguluyorum çıkmadık candan umut kesilmezmiş ��

Sayfa 3/3 İlkİlk 123