Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bu saç derisine hangi şampuan iyi gider?

Bu saç derisine hangi şampuan iyi gider?

Saçımda yağlanma fazla değil biraz var ama saç derisi ilginç benim
    Şöyle söyliyim hiç pullanma,kızarıklık vs falan yok lakin ıslakken kazıyınca tırnağımın arası beyaz doluyor. Şimdi saçlarım yavaş yavaş uzadığı için artık istesemde kazıyamam ama orayı özel bir şampuanla tedavi edebilirmiyim diye düşündüm

Saç derisinine, saçın yağlanmasına, kepek yok ama muhtemelen kepek oluşumuna vs komple iyi gelecek bir şampuan arıyorum. Öneriniz var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyaz dolu dediğin şey seboreik dermatit. Konazol yada nizoral ile başlıyabilirsin. Nizoral bulabilirsen daha iyi olur. Geçirmesse alternatif şampuanlara yönelebilirsin. Benimde aynı sorunum otacı kepek şampuanı kullanıyorum. İşe yaradığını söyliyebilirim ama dediğim gibi önce nizoral ile başlaman daha doğru.

Anladım hocam sağol. Birde bir ürün buldum adı şu, Coresatin Saç Losyonu Scalp Hair Lotion 110ml
    Sence bununda faydası olur mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı .Space. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam sağol. Birde bir ürün buldum adı şu, Coresatin Saç Losyonu Scalp Hair Lotion 110ml
    Sence bununda faydası olur mu?
    işe yarıyacağını zannetmiyorum şahsen

Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direk konozal ya da nizoral kullanmadan öneride bulunduğun şampuanı kullansak nasıl olur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direk konozal ya da nizoral kullanmadan öneride bulunduğun şampuanı kullansak nasıl olur?
    Bana kalırsa sorun olmaz

Hocam şu şampuan hakkında çok yorum okudum olumlu, senin görüşün nedir
    Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan

Saçım ince telli ve az yağlı. Sence bu hergün yıkamaya uygunmudur ve güzel ürün mü yazıldığı kadar?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı .Space. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şu şampuan hakkında çok yorum okudum olumlu, senin görüşün nedir
    Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan

Saçım ince telli ve az yağlı. Sence bu hergün yıkamaya uygunmudur ve güzel ürün mü yazıldığı kadar?
    Hocam kullandım. İşe yaradığı doğrudur fakat benim saçlarımı inceltmişti ve dökmüştü baya.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Minoxidil kullanıyorsanız deri atması kepek da olabilir o, hala bir çözüm bulamadıysanız , konularımda paylaştığım yağ karışımı denemene tavsiye ederim.

Hocam kullandım. İşe yaradığı doğrudur fakat benim saçlarımı inceltmişti ve dökmüştü baya.
    Hocam ketoral şampuan alsam bunu haftada 1 veya 2 mi, yoksa 15 günde 1 mi daha doğru olur? Galiba bu yüzede sürülüyormuş doğru dimi, bu yüzden bunu almak istedim aynı sorun sakaldada oluyor
    Öbür günlerde ise(hergün 1 kez yıkıyorum saçımı) Sebamed'in hergün kullanım şampuanını kullansam iyi olur mu?

Birde bu ketoral şampuanı 1 şişe mi kullanacağız, uzun kullanımlara uygunmudur 2.şişe 3.şişe falan?

Sayfa 1/2 12 SonSon