Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Toz Minoxidil Temini Hk.

Yeni Üye
    Hocam tekrar merhaba. Propecia diye arama yaptım ama netten herhangi bir yerden satın alınamıyor galiba. Eczaneden almak gerekiyor sanırım değil mi? Birde Propecia' ı ararken Xpecia diye bir ürün gördüm bu ürün hakkında bilginiz var mı? Şayet Propecia yı bi şekilde temin ettikten sonra 1/4 1/5 gibi nasıl böleceğiz?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finasteride=Propecia. Evet eczanelerde satılıyor. Lütfen bu ilacı sadece benim tavsiyem ile kullanmayın. Propecia mağduru bir çok insan var, ciddi yan etkileri mevcut. Youtube'da hapı bölme videoları var. Xpecia ise daha farklı, etken maddesi cüce palmiye ağacı (saw palmetto) o da dht baskılıyor fakat propecia kadar etkili olmadığı söyleniyor tabi bu kişiden kişiye göre değişir. Xpecia'nın içeriği bitkisel olmasına rağmen çok fazla katkı maddesi var, uzun vadede bünyeye zarar verebilir. En iyisi 4-5 ay deneyip gözlem yapmak.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasteride=Propecia. Evet eczanelerde satılıyor. Lütfen bu ilacı sadece benim tavsiyem ile kullanmayın. Propecia mağduru bir çok insan var, ciddi yan etkileri mevcut. Youtube'da hapı bölme videoları var. Xpecia ise daha farklı, etken maddesi cüce palmiye ağacı (saw palmetto) o da dht baskılıyor fakat propecia kadar etkili olmadığı söyleniyor tabi bu kişiden kişiye göre değişir. Xpecia'nın içeriği bitkisel olmasına rağmen çok fazla katkı maddesi var, uzun vadede bünyeye zarar verebilir. En iyisi 4-5 ay deneyip gözlem yapmak.
    Lütfen zan altında kalmayın. Zaten geçmişte bi dönem proscar kullandım. Proscarı doktor yazmıştı. Yalnış hatırlamıyorsam proscar propecia' a göre baya ucuzdu.

Saf halde bile artık ucuz değil Allah yardımcımız olsun bu arada ucuza pak duru vs alan var mı?

Yeni Üye
    Alıntı Zenit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saf halde bile artık ucuz değil Allah yardımcımız olsun bu arada ucuza pak duru vs alan var mı?
    Ucuza hiçbirşey kalmadı ne yazık ki.

minoxidil için grup oluşturulursa katılırım telegram... belli ki biz bunu ölene kadar kullanacaz

Alıntı mehmet_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxidil için grup oluşturulursa katılırım telegram... belli ki biz bunu ölene kadar kullanacaz
    Sürekli etki alıyor musunuz minoxidilden?

hocam benim şakaklar aşırı seyrelmişti artık son dönemece girdiğimi hissediyodum. kısa kestiriyodum ve saç derisi parlıyodu falan .. finasteridler ya da diğer karışımlar hiçbir işe yaramadı.. bunu kullanınca şakaklardaki seyrelme 1 yıl içinde tekrar kapandı (18 yaş haline dönmedi tabi ki) ve o halini de koruyor. kapandığı için ben saçlarımı uzattım ve yeni saç çıkıyo mu saç eksiliyo mu onu takibi bıraktım çünkü hemen hemen hep aynı 5 yıldır.

Ha şunu söyleyim kullanacak arkadaşlara... 5 yıldır kullanıyorum ama saçımın dökülmesinde hiç bir dönem bir değişiklik olmadı... Saçım eskiden ne kadar dökülüyosa o kadar dökülmeye devam etti onda hiçbir değişim olmadı. ama ne kadar dökülürse dökülsün seyrelme olmuyor

Yeni Üye
    minoxidil çok pahalı oldu. aslında kaliteli saf bir minoxidil temin edebilsek harika olur karışımı kendimiz hazırlarız.

konuyu canlandırmak istedim ,
    toz halinde minoxidil getiren var mı ?
    yada sipariş için sayfa paylaşabilecek ?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon