Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Solgar Chlorella'da 5. Ay Saç beyazlaması için

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Solgar Chlorella'da 5. Ay Saç beyazlaması için

Merhaba arkadaşlar. Saç beyazlaması için Solgar Chlorella kullanıyorum 4 ay bitti 5. aydayım şu anda hala kullanmayı devam ediyorum.

Ama ne yazık ki saç beyazlamasına şu ana kadar bir etkisi olmadı, ne pigment artışında nede beyazlar üstünde olumlu bir etkisini görmedim. Saçları düzenli de inceliyorum. Tam tersine beyazlarda hızlı bir artış var. Sizce devam etmeli miyim bir kaç ay daha? Ne dersiniz.

Chlorella'ya büyük bir umutla başlamıştım aslında. Miracle hoca kullanmış günde bir tablet kullanmasına rağmen 3 ayda baya etkisi olduğunu yazmış. Ben günde tavsiye edildiği gibi 3 tablet kullandım 4 ay boyunca.

Bu forumu açarak sizleri bilgilendirmek istedim, çünkü özelden sorunlar çok oluyor özellikle beyazlar için chlorella kullandığımı bildikleri için.

Bir ay daha kullanıp sonuç olumlu olmazsa bırakmayı düşünüyorum. Birde son 3-4 aydır kilo aldım tuhaf bir şekilde Yağ olarak değil kas olarak.. (Spor yapıyorum supplement kullanıyorum). ama daha önce ne kullansam da kilo alamamıştım, buda tuhaf geldi bana. kolori olarak yeterince almasam bile nasıl olurda kilo aldım anlayabilmiş değilim. Çok tuhaf

Tavsiye ederseniz kullanmayı bir kaç ay daha devam edeceğim. Ne dersiniz arkadaşlar?
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

Yeni Üye
    Mucize beklemeyin herkes de aynı sonuç vermeyebilir saç tedavilerinde de durum bu ama siz yine de öncesi sonrası resim koysaydınız daha iyi olurdu belki daha da kötü beyazlayacaktı kullanmasaydınız. Kilo alımı olarak da faydalı bir şekilde etkilemiş metabolizmanızı.

Beyaz saçlar için yeni bir ürün adı modamoda shampoo ama korede var.Nasıl sipariş verebiliriz? https://m.youtube.com/watch?v=0T0ErmRy750

Alıntı light Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mucize beklemeyin herkes de aynı sonuç vermeyebilir saç tedavilerinde de durum bu ama siz yine de öncesi sonrası resim koysaydınız daha iyi olurdu belki daha da kötü beyazlayacaktı kullanmasaydınız. Kilo alımı olarak da faydalı bir şekilde etkilemiş metabolizmanızı.
    Gıcık oldum bu yoruma Kim dedi sana biz mucize bekliyoruz diye? Onu kullanma amacımız beyazlayan saçları geriye döndürmek için, yoksa ne mucize bekleyeceğiz ki.. Ana artık bu ay sonunda bırakıyorum çünkü saç beyazlaması üzerinde bir etkisi olmadı, en azından bende.

Ama neden kilo aldım hala anlamış değilim, bıraktıktan sonra geri kilo verir miyim çok merak ediyorum.
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Dermaroller 1mm

Yağ bakımı sürekli

Alıntı Kuzey123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz saçlar için yeni bir ürün adı modamoda shampoo ama korede var.Nasıl sipariş verebiliriz? https://m.youtube.com/watch?v=0T0ErmRy750
    Şampuan ise işe yaramaz, çöpe atabilirsin
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Dermaroller 1mm

Yağ bakımı sürekli

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gıcık oldum bu yoruma Kim dedi sana biz mucize bekliyoruz diye? Onu kullanma amacımız beyazlayan saçları geriye döndürmek için, yoksa ne mucize bekleyeceğiz ki.. Ana artık bu ay sonunda bırakıyorum çünkü saç beyazlaması üzerinde bir etkisi olmadı, en azından bende.

Ama neden kilo aldım hala anlamış değilim, bıraktıktan sonra geri kilo verir miyim çok merak ediyorum.
    Beyaz saçı doğal yoldan kendi rengine döndürmek bence mucize ama sadece görüşümü belirttim hocam kırdıysam kusuruma bakmayın sağlıcakla kalın...

Yeni Üye
    Aynı fikirde değilim 1 aydır 500 mg chlorella kullanıyorum siyahlasma ciddi anlamda yapıyor Diane 35 aldactone 5. Seneme yaklaştım dianenin verdiği sinir stres sıkıntı önüne geçemiyorum sürekli stres içindeyim herşeyi kafaya takıyor içime atıyorum saçın daha fazla beyazlamasini durdurmak için kullanıyorum normalde yaşadığım stresi başkası yaşasa saçı bembeyaz olur ama bu ilaç olan siyahlari koruyor beyazlara bı miktar siyahlatio ayrıca metiyonin tablette kullanıyorum ikisi mucize oluyor chlorella 2. Kutuma başladım öylemi saç açıcı kullanıyorum saçı sarı yaptığım halde bu chlorella bir hafta içerisinde geri siyahlastirio

SaçımınDoktoru Üyesi
    İşe yarıyor yaramıyor tartışmasından ziyade işte net olarak görüldüğü üzere kişiden kişiye değişen etkiler söz konusu bunu her zaman bilmek gerekiyor. Her ilaç ya da tedavi her hastada iyileşme yapamıyorsa bu durum gıda takviyelerinde de geçerli.

Alıntı Barmen10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirde değilim 1 aydır 500 mg chlorella kullanıyorum siyahlasma ciddi anlamda yapıyor Diane 35 aldactone 5. Seneme yaklaştım dianenin verdiği sinir stres sıkıntı önüne geçemiyorum sürekli stres içindeyim herşeyi kafaya takıyor içime atıyorum saçın daha fazla beyazlamasini durdurmak için kullanıyorum normalde yaşadığım stresi başkası yaşasa saçı bembeyaz olur ama bu ilaç olan siyahlari koruyor beyazlara bı miktar siyahlatio ayrıca metiyonin tablette kullanıyorum ikisi mucize oluyor chlorella 2. Kutuma başladım öylemi saç açıcı kullanıyorum saçı sarı yaptığım halde bu chlorella bir hafta içerisinde geri siyahlastirio
    Bu post sonrası tekrar deneme amaçlı tekrar başladım. Beyazlar hayli artmıştı ve 2 haftada dipten koyulaşma ve dolayısı ile genel görünümde koyulaşma hafif belli oldu 1 ay sonrası ise emin oldum. Chlorella bende kesinlikle saçta koyulaşma yapıyor hatta bunu sakalda da yaptım. Yorumum ve gözlemim kendi adımadır herkeste bu gerçekleşmeyebilir ya da büyük bir beklenti tatmin olmayabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bende bir işe yaramadı bunu kesin söyleyebilirim. Ama, nedense bana kilo aldırdı Doğru düzgün beslenmediğim halde.. Bu etkisi çok ilginç. Ben Kilo aldırıcı gainerlar ile bile zor kilo alan bir insanım. Yağlanmadım ama 67 kilodan 74 kiloya geldim. Herhalde yağlanmamasının sebebi spor yapmam herhalde, yoksa yağlanabilirdim herhalde.

Şimdi bıraktım ve hızlı kilo kaybettim, şu anda 69 ve hızlı düşüştü herhalde bir iki aya daha da zayıflarım, şu anda spor yapmıyorum iki aydır.

Kilo aldırma etkisi nasıl olabilir acaba merak ediyorum? Yıllar önce biri bana spirulina'dan bahsetmişti, spor yapan bir adam. Tabii o zaman önemsememiştim, bunun ne faydası olabilir ki? en fazla.

Ama artık bu bitkilerin mucizelerine inanmaya başladım. Sizce bunun bana nasıl bir faydası olmuş olabilir? Ne oluyor da bana kilo aldırdı, bu çok ilginç.
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Dermaroller 1mm

Yağ bakımı sürekli

Sayfa 1/2 12 SonSon