7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: minoksil ve yüz şişmesi

minoksil ve yüz şişmesi

Arkadaşlar 1.5 aydır minoksil kullanıyorum. Saçlarımda tüylenmeler, ufak saçlar çıkmakta fakat çevremde bu ara 2-3 kişi kilo mu aldın demeye basladı spor yapıyorum fakat kilomda bir değişme yok yüzüm hafif şiş gibi gelmeye basladı yüz üstü yatıyorum genelde fakat 4-5 saat geçmesine rağmen aynı gibi gelmeye başladı kafam çok karıstı yanetkilere baktığımda böyle bir şey gördüm.
    Ne yapmalıyım kafam cok karısık ilacı bırakmakta istemiyorum hiç böyle bir yanetkiyle karşılaşan vs var mı ? Doktorda nereye randevu almalıyım ? yada doktora gittiğinde bunun içinde ilaç veren vs var mı ?

Bu konu hakkında bilgisi yada düşüncesi olan yok mu arkadaşlar ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Galiba ben böyle bir yan etki yaşadım bir de üstüne kilo aldım toparlamaya çalışıyorum.Kilolu değilken bile böyle bir etki gördüm bende

Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba ben böyle bir yan etki yaşadım bir de üstüne kilo aldım toparlamaya çalışıyorum.Kilolu değilken bile böyle bir etki gördüm bende
    Acil dahiliyeye gittim doktor yüzüme baktı bir şeyin yok psikolojik dedi 2-3 gün kullanmadım sonra tekrar basladım yanına 5000 mg biotin ekledim.

günde bol bol su iç

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba. Aynı sorun bendede var haftada 2 güne düşürdüm ancak yine yüzümde şişme oluyor. Özellikle dudaklarımda şişkinlik yapıyor minoxil. Sizce minoxılın içeriğinden mi kaynaklı toz formuna geçsem fayda görür müyüm. Yorumlarınızı bekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüz şişiyor. Kilo yapıyor.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)