9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: saç kökleri(resimli)

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saç kökleri(resimli)

merhabalar herkese,
    yakın zamanda tedavime başlamış bulunmaktayım.yaşım 21 ve 1-2 senedir yoğun saç dökülmesi yaşıyorum.bu süre zarfında tepede seyrelme,şakaklarda açılma ve saçlarda güçsüzleşme oldu.tecrübeli forumdaşlara bi kaç sorum olacak:yaklaşık 1 sene önceki saç durumumdan oldukça memnundum;topikal antiandrojen ve destek tedavilerle saçımı tekrar o forma getirmek mümkün mü? yani saç kökleri yaşamaya devam ediyor mu? son olarak:sakal bölgemde de dökülen ve güçsüzleşen kıllar var sizce dökülmeyi tetikleyen başka bi unsur da olabilir m? herkese bol saçlı günler! güncel foto: https://ibb.co/LPbzgGT
    1 sene önceki hali: https://ibb.co/WKyC60F

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erkek tipi dökülmeye benziyor. güncel fotoğraf çok net değil
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seboreik dermatit var galiba sende bnde de sac ve sakali dokuyor

konu günceldir,help

Banned
    Eskisi gibi çok zor ama olanları korumak için bence geç degil heralde bilmiyom kanka bende en az senin kadar yakışıklıydim 1 senede nerden nereye götürüyor bu saç adamı dbdhdb

evet hocam seboreik dermatit var,hem de bazen kafayı yedirtecek düzeyde...

hahahahhaax kardeşim normalde önemsemiyordum fakat artık saçım eski soktuğum şekilleri almamaya başlayınca haliyle psikolojimi etkiledi...ben umutluyum aslında nw5'ten nw0'lara gelen adamlar var buralarda bi de dökülme geçmişim çok yakın;neredeyse 7-8 ay önce alnıma kadar saçım vardı.

ek olarak; egzamamın geçmesi için 3 ay kadar sabun kullandım ve o sıra kafam sivilce tarlası oldu,kaşıntıdan yatamıyordum.saçlarımın hatrı sayılır bi kısmını o sıra kaybetmiştim...sonrasında tekrar şampuana döndüm ve biraz saç derim toparladı,ufaktan saç çıkışları oldu.fakat o eski gür halinden eser kalmamıştı.tekrar toparlamak için ne gerekiyorsa yapıcam ve gelişmeleri bu post altında paylaşacağım.belki bu işi başarır,benim gibi kişilere de rehber olurum.tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine de açığım