5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Botox işlemi

Botox işlemi

Kafa derisini rahatlatmak adına yapılan botox işleminin sizce ne kadar faydası olur bizlere? Bir iki tane başlık gördüm bu konuyla ilgili ama pek canlı konular değildi.Sizce bize faydası ne düzeyde olur bu işlemin?

Yeni Üye
    bazı hekimler keratin botox işlemi olarak yapıyor uygulamayı saç ektirmiş kişilere saçların daha gürbüz güçlü büyümesi için yapılabiliyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hairlab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı hekimler keratin botox işlemi olarak yapıyor uygulamayı saç ektirmiş kişilere saçların daha gürbüz güçlü büyümesi için yapılabiliyor
    Kafa golgesi terleme ve yaglanma icin dusundum ama cok pahali 1.800t seansi ve 6 ayda bir yaptirmak gerekliymis seboreik dermatit icin kafa ve yuz bolgesi terlememeli ve yaglanmamali o yuzden onemli botox ama maliyeti yuksek

Botox işleminin elle tutulur bir faydası var mı? Çok mantıklı geliyor kulağa teorikte pratikte işler nasıl yürüyor böyle bir tecrübesi olan oldu mu aramızda?

Bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var bütçemi ayarladım bu işlemi yaptırmayı düşünüyorum.En kısa zamanda yaptırma gibi bir planım var parasından çok yararı konusunda fikir edinmem gerekiyor.Lütfen yardımcı olun daha önce hiç yaptıran duymadım görmedim.