5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sac diplerinde acı kaşınma yağlanma 21 yaş

Yeni Üye

Sac diplerinde acı kaşınma yağlanma 21 yaş

Yaklaşık 15 yasindan beri benim üst kısımlarda sac diplerinde aci kasinma ve yaglanma var ustlerde genel seyrelme var.Fakat gram açılma yok.

Ancak dökülen yerin derisinde tuhaflar var aşırı hassas yumuşamış gibi.

Genetik dökülme mi bu çünkü ne zaman aşırı kaşinsa igne batar gibi acısa ordaki saclar daha fazla dökülüyor kabuk vs yok ama seboreik dermatit olabilir mi bu sac niye dokuluyor olabilir ??

Masturbasyon sıklığım fazla ondan olabilir mi ?Hormonlar artıyor falan ondan dolayi olabilir mi?
    Bu saçı nasıl geri dondurebilirim?

https://www.hizliresim.com/HB2sBt

https://www.hizliresim.com/tRjpcq

Yeni Üye
    Saç tipimiz,dökülme şeklimiz yaşımız her şey aynı.Ne kullanıyorsun

Yaşadığın sorunların hepsini eksiksiz kendim yaşadım ilk sorun yaglanma olarak basladi lise yillarinda zamanla kasinti dökulme seklinde devam etti önemsemedim yaş 26 27 oldu kafamda igne batması acı kaşınti elimi kafamdan alamiyorum öyle böyle degil tam bir ızdıraba döndü tabi saçlarda bir anda minyatürleşti o zaman tedavi aramaya basladim forumu buldum direk miracle losyonla basladim 1 ayda yillarca cektigim kasinti izdirabindan acidan kurtuldum 6 ayda saclarin seyrelen yerleride kapandi.acilma yok demissin ama saclarinda seyreklik ve incelme oldugu belli o saclar tedaviye baslamassan elveda der sana durum ciddi kendimden biliyorum
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

Yeni Üye
    Hocam bu dökülme erkek tipi dökülme değil dimi?

Bir de miracle losyondan baska neler kullandiniz?
    Seyrelen yerler kapaninca tedaviyi biraktiniz mi?

Ben de cildiyeye goruncem ama minoxil vs verirse kullanmaktan cekiniyorum acikcasi birakinca tekrardan dokulur mu diye.(ömür boyu ilac kullanmam gerekiyor mu)

Cidden şu kaşıntı vs gecse ordaki saclar yeniden cikicak gibi hissiyat var ordaki kaşıntı saçı döküyor gibi

Forumdaki tedavi yöntemlerinin biriyle başla zamanla deneyerek kendine uygun tedaviyi bulursun.tedavinin verdigi etkiye göre çeşitlendirilebilir.
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.