3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Artan Minoxil Fiyatları Hakkında

SaçımınDoktoru Üyesi

Artan Minoxil Fiyatları Hakkında

Herkese selamlar.
    Eczanede satılan minoxil fiyatı 350TL olmuş. Gerçekten uçuk bir fiyat. Trendyol üzerinden eczaneden çıktığını söyleyen bir satıcı 3 şişe bioxinin minoxili 320TL'ye satıyor. Bu durumda fikriniz ne olur? Düzenli minoxil kullanan arkadaşlar ürünü nereden temin ediyor acaba?
    Konu kami tarafından (01.10.2022 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: üye düzeltmemi rica etti
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle abiden saf minoxidile baktınız mı
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef bioxinin minoxil dg farma minoxili kadar etkili olmuyor. Bazı eczaneler stoklarına fazla ürün çektikleri için kampanya yapıyorlar. Ben izmir'de dg farma minoxili hala 175 liraya alıyorum. Bulunduğunuz şehirde tüm eczaneleri dolaşın, iskonto istemekten çekinmeyin. Kozmetik ürünlerde çok iyi para kazanıyorlar. Not: İnternetten minoxil almanızı tavsiye etmem.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)